این مقاله به عوارض و مزایای هایفوتراپی بینی می‌پردازد. شما می‌توانید جهت استعلام قیمت اجاره دستگاه هایفوتراپی در شاهین ویلا کرج با شماره تلفن ۰۹۹۰۵۶۲۷۸۶۲

هایفوتراپی روشی بوده که فرآیند ترمیمی پوست را تحریک نموده و موجب تولید کلاژن می‌شود. امروزه این روش جایگزین تکنیک جراحی شده و عوارض ناشی از آن مانند بیهوشی یا سنگینی عمل را به همراه ندارد. در این مقاله به عوارض و مزایای هایفوتراپی بینی خواهیم پرداخت. شما عزیزان می‌توانید جهت استعلام قیمت اجاره دستگاه هایفوتراپی در شاهین ویلا کرج ،مشاوره و کسب هر گونه اطلاعات با شماره تلفن ۰۹۹۰۵۶۲۷۸۶۲ تماس بگیرید.

هایفوتراپی بینی

هایفوتراپی ، چین و چروک بینی و صورت را از بین برده و کار جوان‌سازی پوست را به عهده دارد. تکنولوژی هایفوتراپی امواج اولتراسوند را در لایه‌های زیرین متمرکز می‌کند.

هایفوتراپی بدون بی‌حسی، درد و خونریزی انجام شده و توسط انرژی متمرکز اولتراسوند لایه های پوست را هدف قرار می‌دهد. اولتراسوند باعث گرم شدن سطح پوست شده و هنگامی که سلول‌های مورد نظر به دمای خاصی رسیدند، با ایجاد گرمای موضعی کلاژن‌های قدیمی را از بین برده و کلاژن‌های جدید تولید می‌کند.

جوان سازی توسط این روش پس از ۱ تا ۲ جلسه ( در حداکثر ۱ ساعت) انجام شده و نتیجه به طور دقیق قابل مشاهده است. افزایش کلاژن سبب از بین رفتن چین و چروک صورت و جوان‌سازی آن می‌گردد. هایفوتراپی برای همه سنین مناسب نیست، اغلب برای افراد بالای ۳۰ سال و کسانی که دچار شلی پوست اندک هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ممکن است افراد مسنی که دارای چین و چروک وسیع و سستی شدید پوست هستند، نیاز به عمل جراحی داشته باشند.

لیفت ناشی از هایفوتراپی با توجه به میزان شلی پوست، رژیم غذایی، سن، ژنتیک و… حدودا ۲ سال ماندگار خواهد بود. برای ماندگاری بیشتر باید هر ساله و یا هر دو سال ۱ بار این روش را تمدید کرد.

دستگاه هایفوتراپی مانند دستگاه سونوگرافی بر روی پوست کشیده شده و امواج نور را در یک نقطه کوچک متمرکز می‌کند، سپس دمای آن نقطه مورد نظر داغ می‌شود. هایفوتراپی با این روش امواج اولتراسوند را در لایه‌های پوست مرسوم به SMAS کانونی و متمرکز می‌کند.

عوارض و مزایای هایفوتراپی بینی

در ادامه به شرح مختصری از انواع عوارض و مزایای هایفوتراپی می‌پردازیم:

 • هایفوتراپی بینی به صورت سرپایی و بدون جراحی صورت می‌گیرد. این روش بدون درد و خونریزی بوده و کبودی‌های پس از جراحی را ندارد.
 • نیاز به مراقبت‌های پس از درمان نداشته و بیمار بلافاصله پس از آن می‌تواند به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهد. (اصولا دوران نقاهت ندارد.)
 • نتیجه آن ماندگار بوده و عارضه پوستی را ایجاد نخواهد کرد.
 • لیفت طبیعی صورت، گونه‌ها، ابرو و پلک‌ها
 • درمان در ۱ جلسه انجام می‌شود.
 • کاهش چین و چروک
 • نیاز به استراحت بعد از درمان ندارد.
 • هیچ گونه آسیبی به سطح بیرونی پوست وارد نمی‌کند.

بیشتر بخوانید: نکاتی درباره هایفوتراپی، هایفوتراپی در کرج

عوارض هایفوتراپی بینی

همانطور که گفته شد، این تکنولوژی با سونوگرافی یکی بوده ولی تاثیرات متفاوتی دارد. این روش بسیار مطمئن و ایمن می‌باشد، ولی ممکن است عوارض مختصری ایجاد کند که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت.

 • ممکن است عوارض نادر ضعف موقت اعصاب سطحی صورت، که دلیل آن التهاب در رشته‌های عصبی بوده پس از حداکثر ۱۲ ساعت ایجاد شود و بعد از حداکثر ۶  هفته از بین برود..
 • یکی دیگر از عوارض این روش که موقتی بوده، ندول‌های زیرپوستی است که در صورت عدم انتخاب درست تراکم نقاط ایجاد می‌گردد.
 • از عوارض هایفوتراپی بینی می‌توان به تورم و قرمزی کمی روی بینی اشاره نمود که با استفاده از کمپرس سرد در مدت چند ساعت برطرف خواهد شد.
 • حساسیت به لمس در ناحیه درمان، پس از ۲۴ ساعت بهبود می‌یابد.

شما عزیزان می‌توانید جهت اجاره انواع دستگاه هایفوتراپی در شاهین ویلا کرج و کسب هر گونه اطلاعات با شماره تلفن ۰۹۹۰۵۶۲۷۸۶۲ تماس بگیرید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *