در این مقاله به روش انجام و شرایط هایفوتراپی واژن می‌پردازیم. برای اجاره اطلاع از قیمت اجاره دستگاه هایفوتراپی در عظیمیه کرج با شماره تماس ۰۹۹۰۵۶۲۷۸۶۲ تماس

هایفو انرژی، صدا یا ارتعاشات با فرکانس فراصوت متمرکز را به عمق ۲ تا ۵ میلی‌متر به شکل بخش به بخش اعمال می‌کند و بافت‌های عمیق‌تر را در سیستم آپونوروتیکی عضلانی سطح، غشاء میانی پوست و لایه‌های زیرین پوست را هدف قرار می‌دهد. در این مقاله به روش انجام و شرایط هایفوتراپی واژن می‌پردازیم. برای اجاره اطلاع از قیمت اجاره دستگاه هایفوتراپی در عظیمیه کرج با شماره تماس ۰۹۹۰۵۶۲۷۸۶۲ تماس بگیرید.

هایفوتراپی واژینال

کشیدگی و سفت کردن پوست واژن، یکی از قدرتمندترین روش‌های بدون جراحی ترمیم پوست این ناحیه بوده که در کلینیک‌های زیبایی انجام می‌شود. بافت واژن دقیقا مانند پوست نواحی دیگر بدن، توسط شبکه‌ای از کلاژن‌ها ساخته شده است.

عواملی همچون زایمان‌های طبیعی، بالا رفتن سن، استعمال بسیار دخانیات، افزایش وزن یا صدمه‌های ناشی از جراحی باعث می‌شوند این تارهای کلاژن کشیده یا ضعیف شوند. این ضعف و کشیدگی کلاژن‌، کاهش خاصیت ارتجاعی پوست را به همراه خواهد داشت؛ امروزه بانوان برای حل این مشکل، برای درمان‌های سفت کردن پوست واژن روش هایفو را انتخاب می‌کنند.

هایفوتراپی واژینال هیچگونه خطری برای سلامتی اشخاص نداشته و یک روش کاملا امن با بیش از ۵۰ سال سابقه پزشکی می‌باشد. این روش غیر جراحی علاوه بر کشیدگی پوست و جوانسازی می تواند باعث افزایش اعتماد به نفس در خانم‌هایی با مشکل پوستی یا سنین بالا شود.

روش انجام هایفوتراپی واژینال و شرایط آن

با استفاده از تکنولوژی انرژی حرارتی دارای الگو انجام می‌شود. انجام هایفوتراپی واژینال بدون نیاز به بیهوشی یا هرگونه سوزن‌های جراحی انجام می‌شود و توسط یک شی استوانه‌ای بر قسمت‌های مورد نظر انجام شده که موجب گرم شدن آرام بافت‌های داخلی و خارجی، با استفاده از پرتوی رادیونی می‌گردد. سیستم هایفو سفت کننده با تحریک و رها سازی تولیدات طبیعی کلاژن بدن لایه‌های زیرین بافت واژن را هدف گرفته و محکم می‌کند.

بافت‌های هدف قرار گرفته توسط دستگاه با استفاده از حرارت منقبض شده و به تدریج سفت شدن پوست اتفاق می‌افتد. سیستم سفت کننده هایفو واژینال Vaginal Tightening HIFU System به صورت بالینی ثابت کرده که به طور چشم‌گیری نتیجه بخش بوده و نتایجی مانند کاهش اثرات جراحی، خشکی و بهبود بی اختیاری ادرار را نیز به همراه دارد. معمولا قبل از شروع هایفوتراپی واژن از ژل‌های مخصوص در نواحی استفاده می‌شود تا احساس درد موضعی کاهش پیدا کند.

شرایط انجام هایفوتراپی واژینال

معمولا ۳ جلسه درمان در یک دوره ۱۲ ماهه توصیه می‌شود؛ اما ممکن است برای هر بیمار منحصر به فرد باشد. همچنین هر شخصی می‌تواند جلسات درمان کمتر یا بیشتری را به دلخواه انتخاب نماید. معمولا انجام هر جلسه هایفوتراپی واژینال تقریبا نیم ساعت زمان برده و بعد از آن تا ۲۴ ساعت باید مراقبت‌های خاصی انجام شود. یکی از مهم‌ترین مزایای هایفوتراپی آسیب نرسیدن به پوست و نبود جای زخم می‌باشد، همچنین عدم نیاز به ریکاوری، دوره نقاحت، عدم نیاز به بستری و مراقبت‌های بعد از هایفوتراپی از دیگر مزایای این روش می‌باشند.

نتایج هایفوتراپی به طور متوسط بین ۲ تا ۴ سال پایدار خواهد بود و حدود ۲۰ درصد افراد نتیجه سریع گرفته‌اند، سایرین بعد از ۳ ماه نتیجه را مشاهده خواهند نمود. همان طور که گفته شد برای هر بیمار تعداد جلسات انجام هایفوتراپی واژینال متفاوت بوده و نظر پزشک معالج در این مورد بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

انجام هایفوتراپی واژینال برای زنان بالای ۳۰ سال مناسب بوده ولی در زمان بارداری و شیردهی توصیه نمی‌گردد؛ همچنین افرادی که زایمان طبیعی داشته‌اند، حداقل باید تا ۳ ماه صبر نمایند. ممکن است انواع هایفوتراپی برای افراد بالای ۶۰ سال نتیجه بخش نباشد و بیمار برای به دست آوردن پوستی صاف و کشیده  مجبور به انجام عمل لیفتینگ شود.

بیشتر بخوانید: هایفوتراپی چیست؟

برای اجاره اطلاع از قیمت اجاره دستگاه هایفوتراپی در عظیمیه کرج با شماره تماس ۰۹۹۰۵۶۲۷۸۶۲ تماس بگیرید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *