این مقاله به روش انجام و مزایای هایفوتراپی شکم می‌پردازد. شما می‌توانید جهت استعلام قیمت اجاره دستگاه هایفوتراپی در محمد شهر کرج با شماره تلفن ۰۹۹۰۵۶۲۷۸۶۲

بزرگ بودن شکم، چربی‌های انباشته و همچنین شل بودن پوست شکم بر اثر چاقی، باعث عدم تناسب اندام در افراد می‌شود. از این رو افراد زیادی ورزش و رژیم را انتخاب می‌کنند که گاها بی نتیجه بوده و در صورت نتیجه دیدن، با شل شدگی پوست رو به رو خواهند شد. در این مقاله به روش انجام و مزایای هایفوتراپی شکم می‌پردازیم. شما عزیزان می‌توانید جهت استعلام قیمت اجاره دستگاه هایفوتراپی در محمد شهر کرج ،مشاوره و کسب هر گونه اطلاعات با شماره تلفن ۰۹۹۰۵۶۲۷۸۶۲ تماس بگیرید

بیشتر بخوانید: انواع هایفوتراپی

هایفوتراپی شکم چیست؟

در حال حاضر روش‌های جراحی بسیاری برای کوچک کردن شکم وجود دارد که هریک عوارض مخصوص به خود را دارند، بی هوشی وایجاد زخم، یکی از عوارض اصلی آن‌ها می‌باشد. با پیشرفت علم روش هایفوتراپی شکم نیز به وجود آمد، که بدون نیاز به بی هوشی، جراحی و دوران نقاهت موجب کوچک کردن شکم و تخلیه چربی و سفت شدن شکم می‌شود. قطعا این یک نتیجه عالی برای افراد بوده که با آسان ترین راه به وجود خواهد آمد.

امواج مافوق صوت در هایفوتراپی شکم، به صورت متمرکز و با شدت بالا به بافت های چربی موجود در بدن تابیده خواهد شد تا تناسب اندام حاصل شود. این یک روش غیر تهاجمی و بی خطر بوده که در نواحی شکم، ران‌ها، باسن و حتی پهلوها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روش انجام هایفوتراپی شکم

با استفاده از هایفوتراپی شکم، انرژی ماورای صوت بر روی چربی‌های موجود در شکم متمرکز شده، سپس موجب افزایش دمای ناحیه تحت درمان می‌شود. که اگر سلول‌ها بیشتر از ۱ دقیقه در دمای بالای ۶۵ قرار گیرد، مرگ سلولی اتفاق خواهد افتاد.

گرمای ناشی از هایفوتراپی باعث از بین رفتن سلول‌های چربی در قسمت شکم شده و لاغر شدن شکم آسان خواهد شد. اما درمان هایفوتراپی به این جا ختم نمی‌شود، زیرا که این روش منجر به منقبص شدن کلاژن و اطرف ناحیه درمان شده که سفت شدن پوست، جلوگیری از شلی و افتادگی پوست را به همراه خواهد داشت.

این روش تنها نیازمند ۱ ساعت درمان بوده و نتایج آن پس از گذشت، ۱ تا ۲ هفته قابل مشاهده بوده است. همچنین  نیازی به گذراندن دوران نقاهت، استراحت‌های مطلق و مراقبت‌های ویژه نمی‌باشد. افراد می‌توانند پس از ۱ تا ۲ روز مراقبت از درمان، بلافاصله به زندگی عادی خود بازگردند.

بیشتر بخوانید: همه چیز در مورد هایفوتراپی

مزایای هایفوتراپی شکم

  • این روش قابلیت خوش فرم کردن ناحیه‌های دشوار را هم دارد.
  • هایفوتراپی نیازمند ۱ جلسه درمان بوده و فقط در ۱ ساعت درمان پایان می‌یابد.
  • به واسطه این درمان، چربی‌های موجود در بدن حذف شده و باعث سفت شدن پوست پس از حذف چربی‌ها می‌گردد.
  • هایفوتراپی نسبت به عمل جراحی، مقرون به صرفه بوده و در آن علائمی از تیغ جراحی، زخم وجود اسکار بی هوشی و . . . نخواهد بود.
  • هایفوتراپی شکم نیازی به بی هوشی و تیغ جراحی نداشته و فقط با بی حسی موضعی، رد را کنترل کرده و توسط دستگاه مخصوص هایفو درمان را صورت خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید: عملکرد هایفوتراپی در لاغری اندام

شما عزیزان می‌توانید جهت اجاره انواع دستگاه هایفوتراپی در محمد شهر کرج و کسب هر گونه اطلاعات با شماره تلفن ۰۹۹۰۵۶۲۷۸۶۲ تماس بگیرید..

 

 

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *