رفع چین و چروک چشم

رفع چین و چروک اطراف چشم

افرادی که به دنبال راهی برای درمان چین و چروک دور چشم، تیرگی، کبودی و گودی چشم خود هستید یکی از بهترین و موثرترین راه ها استفاده از هایفوتراپی است.شاید برای شما جالب باشد که بدانید هایفوتراپی فقط یک روش درمانی نیست، بلکه به عنوان یک روش پیشگیرانه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.هایفوتراپی با فرستادن امواج فراصوت به سمت عمق پوست، سلول ها را مجبور به تولید کلاژن و جوان سازی پوست می کنند.

اجاره و خدمات دستگاه هایفوتراپی به کلیه کلینیک ها و سالن های زیبایی

درمان افتادگی پلک

درمان افتادگی پلک

یکی از خدمات دستگاه هایفوتراپی درمان افتادگی پلک بدون هر گونه عوارض جانبی و درد و … می باشد.درمان افتادگی پلک و یا گودی چشم طی دو یا سه جلسه انجام شده و تاثیر خود را نشان خواهد داد.معمولا افتادگی پلک ناشی از بالارفتن سن فرد بوده و با دستگاه هایفوتراپی قابل درمان و احیا خواهد بود.تاکنون هیچ عوارضی از درمان افتادگی پلک توسط دستگاه هایفوتراپی گزارش نشده است.

هایفوتراپی خط اخم

از بین بردن خط اخم

در اینجا خواهیم دید معجزه هایفو خط اخم در زیبایی صورت چگونه انجام می گیرد.کسانی که دچار خط اخم زود هنگام می شوند یا با بالا رفتن سن در پیشانی آنها و بین ابروهای خود خطوط اخم ایجاد می شود و می توانندباهایفو کردن خط اخم و کلاژن سازی توسط امواج هایفو پوست پیشانی را لیفت و در واقع جوان کرده وخط اخم رابدون هیچ گونه عوارض مانندخونریزی،قرمزی و ..از بین ببرند.

اجاره دستگاه هایفوتراپی - اجاره دستگاه هایفوتراپی اولترا سه بعدی - دستگاه هایفوتراپی

لاغری موضعی شکم ، پهلو ، باسن

لاغری با هایفو، در واقع استفاده از امواج اولتراسونیک متمرکز شده برای لیپولیز (چربی سوزی) چربی های موضعی است. پس در نتیجه، این کاربرد هایفو را می توان در دسته درمان های لیپولیز یا چربی سوزی قرار داد. لاغری با هایفو، روشی جایگزین برای افرادی است که به دنبال کاهش سلول های چربی اضافی، بدون عمل جراحی هستند.عمل هایفو شکم ، پهلو شما را به یک سایز مناسب و تناسب مناسب خواهد رساند.

هایفوتراپی گونه و چانه

لیفت گونه و چانه

لیفت در لغت به معنای بالا بردن است و در اصطلاح پزشکی به اعمال و جراحی هایی گفته می شود که برای جوانسازی و تغییر و زیباسازی و یا رفع آسیب های ظاهری بخشی از صورت و یا تمام صورت انجام می شود.افتادگی پوست و عضلات صورت، باعث می شود چهره افراد بیشتر از سن شناسنامه ای آن ها دیده شود و همینطور باعث می شود چهره افراد خسته تر به نظر بیاید.یکی از راه های جوانسازی لیفت چانه و یا گونه با دستگاه هایفوتراپی می باشد.

هایفوتراپی دور چشم

رفع سیاهی و تیرگی دور چشم

دستگاه هایفوتراپی دستگاهی شبیه دستگاه سونو گرافی است و روی پوست کشیده میشود که مدت انجام آن از ۲۰ دقیقه تا ۴۵ دقیقه برای پوست دور چشم متغیر است. تاثیر هایفوتراپی بر روی پوست دور چشم آنی است و تغییرات بلافاصله قابل تشخیص هستند اما باید دو الی ۳ جلسه این فرایند طی شود تا مشکل کبودی و سیاهی دور و زیر چشم تثبیت شود.تیرگی، گودی، چین و چروک های مختلف چون چین و چروک پنجه کلاغی از درمان های این دستگاه است.